Strona głównaEdukacjaKraków: seniorzy do piór!

Kraków: seniorzy do piór!

Ruszył nabór na kolejną edycję warsztatów kreatywnego pisania dla początkujących organizowaną przez krakowskie Stowarzyszenie Willa Decjusza “Piszmy więc!”. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 60-ty rok życia, czują w sobie twórczy potencjał, chciałyby rozpocząć przygodę z pisaniem albo podszkolić swój warsztat. W czasie zajęć ćwiczenia praktyczne przeważają nad teorią. Uczestnicy uczą się jak pisać, by poruszyć najgłębsze emocje, by nieustająco wyrywać czytelnika ze schematów myślowych.
Kraków: seniorzy do piór! [© Africa Studio - Fotolia.com] Warsztaty kreatywnego pisania dla seniorów - czyli właśnie - odbywają się w Willi już od czterech lat i cieszą się niezmiennym zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem uczestników.

Warsztaty SAGA prowadzą dziennikarze, poloniści, pisarze - a uczestnicy tak bardzo angażują się w prace, że często jeszcze po ich zakończeniu spotykają się, by dzielić się literackimi postępami i wspólnie rozwijać kreatywność.

Formularz zgłoszeniowy, program i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są . Spotkania odbędą w październiku, listopadzie i grudniu w Willi Decjusza. Udział jest bezpłatny, a zgłaszać się można do 10 października 2016.

Oprócz regularnych zajęć Willa zaprasza na salony literackie, spotkania z autorami oraz wizyty studyjne - będzie ich wiele także w nadchodzącej edycji. Gościem jednego z nadchodzących Salonów Literackich będzie Katarzyna Kubisiowska - autorka wydanej właśnie biografii “ w sensie ścisłym”, publicystka związana m.in. z Tygodnikiem Powszechnym, a także prowadząca zajęcia w ramach SAGI dla zaawansowanych.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X